27 Mart 2017

Hizmet Sözleşmesi

Gizlibilgiler.net sitesi olarak ziyaretçileri ve hizmet verdiği kurum veya kişiler adına düzenlenmiş bir söz kaydıdır. Sitemiz de sağladığımız hizmetler arasında haber, reklam ve tanıtım hizmetleri yanı sıra, internet ihtiyacları cözümüde bulunmaktadır. Bu hizmetlerle alakalı yazıların ve bildirimlerin sorumluluğu yazıyı hizmete sunan firmaya aittir. Bize gönderilen bilgirlerin yayın akdinden tarafımız sorumlu değildir. Bir belge yayınlanması için gönderilirken, firmaların kaynaklarını en iyi biçimde belirtmesi gerekmektedir.

Sitedeki yayınlanan haberler belirli kaynaklardan çekilmektedir. Bununla birlikte yazarlar tarafından yazılan özgün kaynaklar da bulunmaktadır. Bu yazılar yazarlar sorumluluğunda olup, kurumsal olarak hedef gözetmek için kullanılmaz. İş bu bildirim hizmet sağladığımız konular ile ilgili olarak, karşı tarafı mesul göstermez.

Gizlibilgiler.net sitesi kullanıcılarına güven ortamı oluşturmaktadır. Bu sebeple güvenle tercih edebileceğiniz bir platforumdur. Sitede yayınlanan kaynaklar hakkında, olumsuz olarak bir davranış sergilendiğini gördüğünüz takdirde lütfen bize ulaşın.