19 Eylül 2017 / Salı
Home / FİRMA REHBERİ / Betist giriş sayfasında para yatırma
Betist giriş sayfasında para yatırma

Betist giriş sayfasında para yatırma

Betist Para Yatırma

Betist para yatırma işlemlerinde havale, cepbank, ecopayz, astropay, kredi kartı, paykasa ve pidpay seçenekleri mevcuttur. Site para yatırma işlemlerinde herhangi bir ücret talep etmemektedir. Meydana getirilen ödemeler 3 dakika içinde hesabınıza aktarılar. Üyeler arası para yatırma işlemleri yasaktır ve tespit edilmiş olduğu anda üyelik iptal edilmektedir. Betist para yatırma işlemlerinde evrak istenilmemektedir.

Havale İle Para Yatırma

Havale yada ATM’den kartsız par yatırma işlemi için Betist giriş sayfasında para yatırma menüsüne girin. Menüden havaleyi seçin ve havale yapacağınız hesap numarasını alın. Almış olduğunız hesap numarasına paranızı yatırın. Minimum 100 TL yatırabilirsiniz. Paranız hesabınıza geçene kadar dekontunuzu saklayın.

Ecocard İle Para Yatırma

Ecocard ile en az 100 TL yatırabilirsiniz.

Astropay İle Para Yatırma

Astropay ile minimum 25 dolar yatırabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Kredi kartı ile en az 50 Euro yatırabilirsiniz. Yatırma işleminiz inceledikten sonrasında 2-3 dakika içinde hesabınıza aktarılır.

Paykasa İle Para Yatırma

Paykasa ile minimum 10 Euro yatırabilisniz.

Pidpay İle Para Yatırma

Pidpay ile minimum 50 TL para yatırabilirsiniz.

Betist para yatırma işlemleri için canlı destek hizmetinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ek olarak Betist giriş sayfasında para yatırma kısmınde detaylı her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Sitede para yatırma işlemleri güvenli bir halde yürütülmektedir. Boş talep bulunmanız halinde üyeliğiniz iptal edilir.

http://www.betist.site sitesini ziyaret edebilirsiniz.

About Editör

Check Also

İstanbul’da en iyi lazer epilasyon klinikleri

İstanbul’da en iyi lazer epilasyon klinikleri hakkında bilgiler

İstanbul’da en iyi lazer epilasyon klinikleri Lazer epilasyon konusu kendini kanıtlamış günlerde sık sık gündeminizde ise …

Bir Cevap Yazın