Epic Games Store’un 9 Haziran Tarihli Gizemli Oyunu Ortaya Çıktı: Steam Değeri 61 TL Olan Oyun Ücretsiz

Epic Games Store’un 9 Haziran Tarihli Gizemli Oyunu Ortaya Çıktı: Steam Değeri 61 TL Olan Oyun Ücretsiz

Epic Games Store bedava gizemli oyunları ile oyuncuları mesut etmeye devam ediyor. Her hafta sunduğu ücretsiz oyunları ile kütüphanelerimizi şenlendiren Epic Games Store bu hafta ise Steam değeri 61 TL olan Maneater oyunculara ücretsiz olarak sunuyor.

Epic Games Store’un haftalık ücretsiz yapımlarının heyecanı gizemli oyunlarla iki katına çıktı.

Her hafta perşembe günleri oyunculara birbirinden güzel yapımları ücretsiz olarak sunan Epic Games Store geçmişten de alışık olduğumuz gizemli oyunlarına devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Borderlands 3, Bioshock The Collection ve Wolfenstein: The New Order’ı oyunculara ücretsiz olarak sunan Epic Games Store’un bu haftaki gizemli bedava oyunu da belli oldu.

Epic Games Store’un 9 Haziran tarihli gizemli oyunu Steam değeri 61 TL olan Maneater oldu.

Dev bir köpekbalığının kontrolünü ele aldığımız oyunda nihai amacımız dehşet saçmak! Bir yandan denizin derinliklerinde hayatta kalıp bu mavi suların kralının kim olduğunu gösterirken bir yandan ise tüm tehlikeleri bertaraf edip esas düşmanlarımız insanlara karşı mücadele ediyoruz.

Peki Maneater’ı tamamen ücretsiz bir biçimde nasıl kütüphanelerimize ekleyeceğiz?

Maneater’a Epic Games Store üzerinden bedava sahip olmak için birkaç ufak adımı yerine getirmeniz gerekiyor.

  • Öncelikle Epic Games hesabınızı kullanarak Epic Games Store’da oturum açın.

  • Sonrasında mağaza kısmında yer alan ‘Ücretsiz Oyunlar’ bölümünde bulunan Maneater’ı bulun ve tıklayın.

  • Yönlendirileceğiniz sayfadaki ‘Yükle’ butonuna tıklayın.

  • Bu adımın ardından son işlemi gerçekleştireceğiniz sayfa sizi karşılayacak. Bu noktada ‘Sipariş Ver’ diyerek oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Son olarak ufak bir hatırlatmamız var!

Epic Games Store’un kullanıcılarına sunduğu bu fırsat kısa bir süre için geçerli olacak. Maneater 9 Haziran Perşembe saat 18:00 ila 16 Haziran Perşembe saat 18:00 arasında ücretsiz sunuluyor olacak. Bu tarihler arasında yukarıdaki adımları takip ederek oyunu kütüphanenize eklerseniz yapım sizin olacak ancak bu tarih sonrasında oyuna sahip olmak isterseniz ödeme yapmanız gerekecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.